Кімнатний термостат:

Кімнатний електромеханічний термостат BIASI дозволяє точно регулювати температуру в приміщенні у відповідності з потребами користувача для отримання бажаного комфорту.

Термостат встановлюється далеко від джерел тепла і дверних або віконних прорізів на висоті приблизно 1,5 м над рівнем підлоги. Після електричного підключення пристрою і включення електроживлення котла встановіть бажану температуру за допомогою обертання рукоятки термостата до відповідного обраного значення на шкалі.

Режими програмування:

Є 3 основних режиму роботи з відповідними підпрограмами установки термостата за часом: Автоматичний, Ручний і Відключено.

В автоматичному режимі температура в приміщенні регулюється постійно по передустановленим температурним кривим, обираних з набору наявних робочих кривих і програмованих робочих точок.

У ручному режимі температура в приміщенні дотримується температури, обраної та встановленої самим користувачем.

У режимі відключено система знаходиться в режимі очікування «Stand-by» (при необхідності, активується, якщо температура опускається нижче, ніж встановлена температура захисту від замерзання).

 

Розташування кімнатного термостата:

Термостат встановлюється далеко від джерел тепла і дверних/віконних прорізів на висоті приблизно 1,5 м над рівнем підлоги.

 

Усунення несправностей

 

Несправність Можлива причина Усунення
Система не запускається 1. Невірне підключення дротів.
2. Значення встановленої температури вже досягнуто.
3. Перемикач знаходиться в положенні OFF(Викл.).
4. Невірне положення перемикача SUMMER/WINTER (Зима/Літо)
1. Перевірте підключення проводів до клем термостата, вони повинні бути під'єднанні згідно схеми підключення.
2. Збільшіть або зменшіть встановлене значення температури згідно системи, що використовується (система нагрівання/кондиціонування повітря).
3. Встановіть перемикач в положення ON(Вкл.)
4. Переконайтесь, що перемикач знаходиться в положенні (система нагрівається) чи в положенні (система кондиціонування повітря).
Температура навколишнього середовища не відповідає температурі, що встановлена на термостаті 5. Невірне розміщення термостату в приміщенні
6. Потоки повітря із ізоляційної трубки електричних проводів
5. Виконайте пункти інструкції "Установка термостату"
6. Ізолюйте трубку належним чином, що заблокувати потоки теплого чи холодного повітря.

Першоджерело www.biasi.com.ua

Додати коментар


Захисний код
ОновитиЯндекс.Метрика