CRONO 7 - цифровий програмований термостат, який призначений для забезпечення ідеальних температурних умов у будь-який час дня і ночі кожен день тижня. Крім опалення, CRONO 7 впорається і з охолодженням влітку.

 

DIM - це мультисистемний розподільний колектор (скорочено від італійського Disgiuntore Idrico Multi - impianti). Конструктивно DIM v2 представляє собою гідравлічний роздільник (гідравлічну стрілку) горизонтального виконання з підключеними до неї циркуляційними насосами, змішувальними триходовими клапанами з електроприводами, датчиками і платою управління. Область застосування даних комплектів - це побудова змішаних систем, коли використовуються одночасно радіаторне опалення і низькотемпературне (наприклад підлогове) опалення. Це розподільний блок, готовий для установки в будь-яку відповідну по потужності багатозонну опалювальну систему.

 

DIM v2 - це мультисистемний розподільний колектор (скорочено від італійського Disgiuntore Idrico Multi - impianti). Конструктивно DIM v2 представляє собою гідравлічний роздільник (гідравлічну стрілку) горизонтального виконання з підключеними до неї циркуляційними насосами, змішувальними триходовими клапанами з електроприводами, датчиками і платою управління. Область застосування даних комплектів - це побудова змішаних систем, коли використовуються одночасно радіаторне опалення і низькотемпературне (наприклад підлогове) опалення. Це розподільний блок, готовий для установки в будь-яку відповідну по потужності багатозонну опалювальну систему.

 

DIM v2 - це мультисистемний розподільний колектор (скорочено від італійського Disgiuntore Idrico Multi - impianti). Конструктивно DIM v2 представляє собою гідравлічний роздільник (гідравлічну стрілку) горизонтального виконання з підключеними до неї циркуляційними насосами, датчиками і платою управління. Це розподільний блок, готовий для установки в будь-яку відповідну по потужності багатозонну опалювальну систему.

 

Зональне управління працює тільки з каскадним регулятором. Крім функцій, описаних для каскадного регулятора, дає можливість користувачеві отримувати всю важливу інформацію щодо роботи приладу та системи опалення при автоматичній роботі і вручну. Це означає, що робочі параметри можуть бути змінені користувачем, що не прямуючи до приміщення, де встановлений каскадний регулятор.

 

Це покращена версія дистанційного керування CAR з безліччю цікавих і корисних функцій і вже не обмежується тільки контролем температури на опалення та ГВП. Дисплей своїм достатком символів нагадує дисплей котлів сімейства Superior і на перший погляд здається важким для сприйняття. Однак не варто лякатися, адже при роботі відображається певну кількість, яке навпаки полегшить роботу з котлом і системою опалення в цілому.

 

Пульт дистанційного керування CARV2 компанії Immergas створений для того щоб постійно підтримувати оптимальну температуру в опалювальному приміщенні протягом доби і протягом усього тижня день за днем.

 

Каскадний регулятор дає можливість користувачеві управляти, контролювати і програмувати роботу встановлених котельних агрегатів. Установка регулятора і завдання для користувача параметрів гарантує ідеальні температурні умови в будь-який час дня і ночі протягом кожного з днів тижня як для системи опалення, так і для системи гарячого водопостачання (у випадку якщо VICTRIX використовується з додатковим накопичувальним бойлером). Каскадний регулятор може бути закріплений на стіні за допомогою спеціального кріплення.Яндекс.Метрика