DIM v2 - це мультисистемний розподільний колектор (скорочено від італійського Disgiuntore Idrico Multi - impianti). Конструктивно DIM v2 представляє собою гідравлічний роздільник (гідравлічну стрілку) горизонтального виконання з підключеними до неї циркуляційними насосами, датчиками і платою управління. Це розподільний блок, готовий для установки в будь-яку відповідну по потужності багатозонну опалювальну систему.

Даний комплект призначений для розділення системи опалення на три незалежні прямі зони, кожна з яких може управлятися за допомогою свого кімнатного термостата з контактами «чистого типу». Повернення від кожної зони системи опалення підключено до гідравлічної стрілкою за допомогою зворотного клапана. Його призначення - не допустити можливої зворотної циркуляції через контур з бездіяльним насосом і як наслідок непотрібного нагрівання і витрати палива.

 

Основні характеристики:

- незалежне зональне управління кількома контурами системи опалення зі своїми температурними та часовими графіками;

- каскадування - легке паралельне або послідовне підключення DIM v2 комплектів для збільшення сумарної потужності системи опалення з боку роздачі і отримання додаткових незалежних прямих чи змішувальних зон;

- мінімізація витрат і часу на монтаж;

- зменшення корисного простору, відведеного під обв'язку котельного обладнання;

- підвищення надійності системи розподілу за рахунок якісної заводської збірки;

- зниження кількості високовольтних з'єднань виконуваних на місці, звідси забирається ймовірність неправильної комутації циркуляційних насосів і електроприводів клапанів;

- підвищення безпеки. Комплект має високий ступінь електричного захисту - IPX5D;

- універсальність. Комплект DIM v2 можна підключити до будь-якого котла, що має хоча б роз'єм кімнатного термостата.

- зв'язок по BUS - шині з платами котлів Immergas (що мають процесори класу Superior) з діагностикою помилок і можливістю регулювань безпосередньо з панелі управління котла.

 

Додати коментар


Захисний код
ОновитиЯндекс.Метрика