Це покращена версія дистанційного керування CAR з безліччю цікавих і корисних функцій і вже не обмежується тільки контролем температури на опалення та ГВП. Дисплей своїм достатком символів нагадує дисплей котлів сімейства Superior і на перший погляд здається важким для сприйняття. Однак не варто лякатися, адже при роботі відображається певну кількість, яке навпаки полегшить роботу з котлом і системою опалення в цілому.

 

Таймер роботи ГВП

Ця функція доступна для котлів з системою «Aqua Celeris». Тут, як і на опалення, можна встановити «комфорт» і «економ» температуру в режимі ГВП, а також запрограмувати включення котла протягом дня.

 

Енергозберігаюча функція

Можна встановити час, коли система працюватиме в режимі збереження енергії. У цьому режимі котел працює, щоб підтримувати мінімальне значення температури в кімнаті, яке встановлено на Super CAR.

 

Прогноз погоди

Super CAR автоматично визначає зміни атмосферного тиску в місці, де він встановлений. Він також надає інформацію про відносну вологість в приміщенні. Прогнози грунтуються на зміні погодного фронту, який спричинив істотну зміну атмосферного тиску. Прогноз відображається графічними символами.

 

Програма «Відпустка»

У разі від'їзду або тривалої відсутності, можна встановити програму «Відпустка». З цією програмою опалення та ГВП відключено, але функція антизамерзання активна.

 

Додати коментар


Захисний код
ОновитиЯндекс.Метрика