Пульт дистанційного керування CARV2 компанії Immergas створений для того щоб постійно підтримувати оптимальну температуру в опалювальному приміщенні протягом доби і протягом усього тижня день за днем.

Він простий в установці і вимагає тільки двожильного дроту для підключення до котла. За даним проводу йде обмін інформацією між котлом і пультом дистанційного керування, а також надходить електроживлення на останній.

Залежно від Ваших потреб, Ви, можете змінити програму пульта дистанційного керування. Вся інформація відображається на великому рідкокристалічному дисплеї.

Основні функції:

- Літній режим. Котел підігріває воду до температури заданої за допомогою пульта CARV2.

- Режим охолодження. У цьому режимі котел може забезпечувати приготування гарячої води і забезпечувати функцію контролю чилера (для тих моделей, де передбачена дана функція) для охолодження приміщення.

- Автоматичний режим. Пульт може працювати в автоматичному режимі, змінюючи задану температуру повітря в приміщенні залежно від часу та дня тижня.

- Установка температури подачі. У Зимовому режимі можливо змінювати температуру в прямому трубопроводі котла.

- Функція anti-freeze. Коли температура повітря в приміщенні опускається нижче рівня 5 °С, котел включиться і буде працювати на мінімальній потужності поки температура повітря в приміщенні, в якому встановлений пульт, не підніметься до рівня 5,6 °C.

- Робота в зимовому режимі з датчиком температури зовнішнього повітря. Якщо встановлений датчик температури зовнішнього повітря, то можлива робота пульта ДК по температурної кривої. Це означає що температура теплоносія в прямому трубопроводі котла буде зміняться залежно від температури зовнішнього повітря.

- Діагностика. Пульт ДК постійно відстежує стан котла і сигналізує про несправності або блокування шляхом індикації на дисплеї відповідного коду.

- LEGION (функція антілегіонелла). При активації цієї функції температура в накопичувальному бойлері буде періодично підніматися до максимальної на 20 хвилин.

 

Додати коментар


Захисний код
ОновитиЯндекс.Метрика