Нові електричні накопичувальні водонагрівачі серій EWH Quantum Slim - це сучасні, економічні та комфортні водонагрівачі. Зручне управління, за допомогою ергономічних ручок, розташованих на передній панелі управління, що дозволяють управляти режимами роботи водонагрівача, а також індикатор роботи.

 

Водонагрівачі Electrolux EWH QUANTUM належать до економного цінового класу, виконані в традиційному циліндричному дизайні, як і більшість водонагрівачів представлених на українському ринку, володіють всіма достоїнствами баків Electrolux і є надійними і незамінними помічниками в побуті.

 

Водонагрівачі з внутрішнім баком з високоякісної нержавіючої сталі, яка схвалена для використання в медицині та харчовому виробництві. При виробництві внутрішнього бака використовується технологія аргоновому зварювання нового покоління. Чи не порушує антикорозійних властивостей.

 

Нові електричні накопичувальні водонагрівачі серій Electrolux Evolution - це сучасні, економічні та комфортні водонагрівачі. Зручне управління, за допомогою ергономічних ручок, розташованих на передній панелі управління, що дозволяють управляти режимами роботи водонагрівача, а також індикатор роботи.

 

Плоский корпус від 21 см. Плоский корпус з полірованої нержавіючої сталі. Внутрішній бак з нержавіючої сталі, вбудоване УЗО, моделі з вертикальної і горизонтальної (Centurio Silver H) установкою. Режим половинній потужності і функція швидкого нагріву. Економічний режим, захист від накипу, знезараження води. Багатоступенева система безпеки. Гарантія 7 років.

Плоский корпус від 21 см., з полірованої нержавіючої сталі. Внутрішній бак з нержавіючої сталі, вбудоване УЗО, моделі з вертикальною і горизонтальною (Centurio Silver H) установкою. Режим половинної потужності і функція швидкого нагріву. Економічний режим захист від накипу, знезараження води. Багатоступенева система безпеки. Гарантія 7 років.Яндекс.Метрика