УДЭН-250

              

Нагрівальна панель УДЭН-250

 

 

УДЭН-250
Потребляемая мощность.......207-241 Вт
Размер (с креплениями)........975×163×35 мм
Напряжение питания................220-230 В
Реком. объем помещения......11-15 куб.м
Рабочая t° поверхности.............80±5 °C
Вес.................................................4,5 кг

  

Монтаж опалювальних панелей

Інфрачервоні настінні панелі UDEN-S дуже просто та швидко встановлюються. Але перед тим, як приступати до монтажу, обов'язково ознайомтеся з технічним паспортом та/або технологічною картою обладнання. Від якості монтажу залежать надійність ваших обігрівачів, безпека й термін їх роботи, а також економне споживання електроенергії. Технічний паспорт ви отримуєте, купуючи обігрівачі, а технологічну карту можна скачати за посиланням вище.

Цікаво!

Усі моделі настінних обігрівачів прекрасно поєднуються з системою «теплий плінтус», стельовими панелями та дизайн-радіаторами. Вони доповнюють технічні властивості один одного, створюють цікаву інтер'єрну комбінацію і дозволяють підібрати потужність системи опалення з точністю до 50 Вт.

Опалення об′єктів з особливими вимогами

Обирайте обігрівачі UDEN-S для оздоровчих комплексів, спортивних залів, медичних установ - вони на відміну від звичайних радіаторів та конвекторів, чудово створюють і зберігають здоровий мікроклімат в приміщенні.

Зупиніть свій вибір на інфрачервоних настінних панелях, якщо шукаєте опалення для бібліотек, музеїв, палаців культури - вони усунуть перепади температур та вологості, впораються з причиною вологих стін, стелі, активного руху пилових мас, що так важливо для експонатів та друкованої продукції, музичних інструментів.Яндекс.Метрика