Котел Digifel Duo від компанії Airfel - котел з двома теплообмінниками та закритою камерою згоряння потужністю 28 кВт. Пластинчастий теплообмінник ГВП виконаний з нержавіючої сталі, а первинний на опалення - з міді. Котел має класичну гідравлічну схему і забезпечує нагрів гарячої води в кількості 12,3 літрів на хвилину при дельта t = 30?С. Ідеально підходить для місцевості зі слабким тиском холодної води - котел Digifel включається на роботу ГВС при тиску 0,5 бар. Теплова потужність котла дозволяє опалити приміщення з умовною площею до 280 м2.

Котел Digifix Duo від компанії Airfel - котел з двома теплообмінниками та закритою камерою згоряння потужністю 24 кВт. Пластинчастий теплообмінник ГВП виконаний з нержавіючої сталі, а первинний на опалення - з міді. Котел має класичну гідравлічну схему і забезпечує нагрів гарячої води в кількості 11 літрів на хвилину при дельта t = 25?С. Ідеально підходить для місцевості зі слабким тиском холодної води - котел Digifix включається на роботу ГВП при тиску 0,5 бар. Теплова потужність котла дозволяє опалити приміщення з умовною площею до 220 м2.

Котел Digifix від компанії Airfel - котел з бітермічним теплообмінником і закритою камерою згоряння потужністю 24 кВт. Котел має класичну гідравлічну схему і забезпечує нагрів гарячої води в кількості 11 літрів на хвилину при ?T = 25?С. Ідеально підходить для місцевості зі слабким тиском холодної води - котел Digifix включається на роботу ГВП при тиску 0,5 бар. Теплова потужність котла дозволяє опалити приміщення з умовною площею до 220 м2.

Панель управління складається з 2-х регуляторів і LCD-дисплея. На дисплеї відображається вся необхідна інформація для користувача - режим роботи, температура, коди несправності. Манометр тиску в системі опалення знаходиться в нижній частині котла.Яндекс.Метрика