Inovia є новим настінним котлом торгової марки BIASI для опалення та приготування гарячої води. Версія з закритою камерою згоряння, представлена повним діапазоном потужностей (24, 28 і 32 кВт) для можливості установки як у великих будинках, так і в невеликих квартирах. Інноваційна цифрова панель управління розроблена для простоти і зручності для користувача інтерфейсу і надання більш повного переліку інформації і виконуваних програм.

 

RinNOVA - це серія нових настінних котлів BIASI для центрального опалення і виробництва гарячої води. Випускається з відкритою і закритою камерою згоряння, різної потужності (24, 28 і 32 кВТ), для оснащення заміських будинків і поквартирного опалення. Інноваційна електронна панель управління має дуже легкий користувальницький інтерфейс і більш докладний перелік відомостей і процедур програмування по регулюванню.

Основні характеристики:

 

BINOVA - це новий настінний двоконтурний котел з бітермічним теплообмінником. У лінійку входять котли з відкритою і закритою камерою згоряння, потужністю 24 кВт. Інноваційна електронна панель управління дуже інформативна і має дуже легкий користувальницький інтерфейс. Новаторський дизайн і компактні розміри всього модельного ряду роблять серію BINOVA придатною для використання в будь-якому інтер'єрі.

 

Конденсацыйний модульний котел з електронним регулюванням  та розпалом. Це невеликий конденсаційний котел, чудово працюючий як з низькотемпературною системою теплих підлог, так і з радіаторним опаленням. Він забезпечує високий ККД, економію енергії і дбайливе ставлення до навколишнього середовища.Яндекс.Метрика