Star 3 Е - двоконтурний газовий котел від Immergas. Випускається дві модифікації моделі: газовий котел Nike Star 24 березня Е - з природною тягою з ККД 91,1 %, і Eolo Star 24 березня Е - опалювальний котел з турбіною, примусовим відводом продуктів згоряння з ККД 93,4 %. Опалювальний котел Eolo Star 24 березня Е обладнаний поєднаним бітермічним теплообмінником, який використовується як для нагріву теплоносія контуру опалення, так і для нагрівання води контуру гарячого водопостачання (ГВП). Перемикання гідравлічної схеми котла з режиму опалення в режим ГВП відбувається після сигналу високочутливого датчика протоки води котла. Продуктивність гарячої води зазначених моделей, які повністю адаптовані до умов експлуатації в Україні, 11,1 літрів гарячої води за хвилину.

Nike Mythos - димохідний двоконтурний котел від ТМ Immergas потужністю 24 кВт. Для приготування гарячої води використовується пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі. Продуктивність по гарячій воді становить 10,7 л/хв при дельта t = 30?С. Котел має невеликі габарити і вагу , що значно полегшує монтаж. Дизайн традиційний для котлів Immergas і має схожу панель з добре відомими моделями Star 3 Е і Mini 3 Е. Невеликий дисплей досить інформативний і відображає всю необхідну інформацію для користувача.

Eolo Mythos - турбований двоконтурний котел від ТМ Immergas потужністю 24 кВт. Для приготування гарячої води використовується пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі. Продуктивність по гарячій воді становить 10,9 л/хв при дельта t = 30?С.

Котел має невеликі габарити і вага, що значно полегшує монтаж . Дизайн традиційний для котлів Immergas і має схожу панель з добре відомими моделями Star 3 Е і Mini 3 Е. Невеликий дисплей досить інформативний і відображає всю необхідну інформацію для користувача.

Лінійка моделі Victrix Superior TOP X є рестайлінгом лінійки Victrix Superior kW побудованої за принципом підвищення енергетичної ефективності і зниження витрати електроенергії. Дана лінійка є сегментом Hi-End в асортименті компанії. "Х" - означає, що модель одноконтурна.

Нові моделі мають такі властивості:

  • Більш широкий діапазон модуляції (12.5 - 100 %).
  • Нова гідравлічна група з модульованим енергозберігаючим насосом. Насос змінює свою швидкість таким чином, щоб зберегти різницю температур між подачею і обраткою.
  • Новий конденсаційний модуль.

Модель Nike Mini 28 kW Special - димохідний котел , потужністю 28 кВт. Ця модель цікава в першу чергу для котеджів, будинків площею до 280 м2 зі стаціонарним димарем. Крім вдосконаленого дизайну, який відповідає найвимогливішим побажанням користувачів,  отримала також різноманіття еволюційних технічних оновлень. Крім вдосконалених характеристик по виготовленню, електроніці, збереженою можливості теплообмінника працювати при підвищеній жорсткості води, модель також може бути відмічена з погляду експлуатаційних якостей, тому що повністю змінена панель управління, яка стала більш зручною і досконалою.

Лінійка моделі Victrix Superior TOP є рестайлінгом лінійки Victrix Superior kW побудованої за принципом підвищення енергетичної ефективності і зниження витрати електроенергії. Дана лінійка є сегментом Hi-End в асортименті компанії.

Нові моделі мають такі властивості:

  • Більш широкий діапазон модуляції (12.5 - 100 %).
  • Нова гідравлічна група з модульованим енергозберігаючим насосом. Насос змінює свою швидкість таким чином, щоб зберегти різницю температур між подачею і обраткою.
  • Новий конденсаційний модуль.
  • Новий мікробак системи "Aqua Celeris" (тільки для 2 - контурної моделі).

Нова димохідна версія від Immergas отримала позначення Immergas Avio kW, з турбіною - Immergas Zeus kW. Був кардинально переглянутий дизайн моделі, він став більш  сучасним. Повністю замінена панель керування на більш зручну і інформативну. Аналогічної панеллю управління обладнаний котел Mini Special. Важливим нововведенням стало значне зменшення глибини моделі до 380 мм. Зменшення габаритів досягнуто в основному за рахунок деякого зменшення обсягу вбудованого бойлера - до 45 літрів. У теж час, цієї ємності цілком достатньо для об'єкта з трьома - чотирма точками гарячого водопостачання, наприклад для заміського будинку або квартири з декількома санвузлами. За рахунок кардинального оновлення електронного оснащення значно зросли можливості котла Immergas Avio - Zeus kW по частині програмування і автодіагностики.

Нова димохідна версія від Immergas отримала позначення Immergas Avio kW,  з турбіною - Immergas Zeus kW. Був кардинально переглянутий дизайн моделі, він став більш сучасним. Повністю замінена панель керування на більш зручну і інформативну. Аналогічної панеллю управління обладнаний котел Mini Special. Важливим нововведенням стало значне зменшення глибини моделі до 380 мм. Зменшення габаритів досягнуто в основному за рахунок деякого зменшення обсягу вбудованого бойлера - до 45 літрів. У теж час, цієї ємності цілком достатньо для об'єкта з трьома - чотирма точками гарячого водопостачання,  наприклад для заміського будинку або квартири з декількома санвузлами. За рахунок кардинального оновлення електронного оснащення значно зросли можливості котла Immergas Avio - Zeus kW по частині програмування і автодіагностики.

Котел Immergas Victrix Zeus Superior 32 kW працює за інноваційною енергозберігаючою конденсаційною технологією. Завдяки цьому досягаються важливі переваги. Практично у всьому робочому діапазоні потужностей, ККД обладнання, залишається стабільно високим. За рахунок строгої регуляції кількості повітря значно знижуються викиди забруднюючих речовин. Значна економія палива за опалювальний сезон в порівнянні з традиційними навісними котлами.

Асортимент котельних агрегатів заводу Immergas поповнився новою моделлю одноконтурного конденсаційного котла великої потужності Victrix 90 потужністю 90 кВт. Молодші моделі Victrix 50 і Victrix 75 заслужили високі оцінки наших клієнтів завдяки високій потужності, надійності, якості виготовлення, виключної компактності та економічності.

Victrix 90 можливо встановити до 8 котлів в каскад. Поява більш потужної версії даного котла дозволить значно розширити сферу його застосування. Необхідно пам'ятати, що пов'язати можна тільки 3 котла по димовидаленню та гідравліці.

Ще одним важливим оновленням асортименту котельних агрегатів Immergas стала поява нової моделі одноконтурного конденсаційного котла великої потужності Victrix 75 потужністю 75 кВт. Раніше був доступний тільки котел Victrix 50, потужністю 50 кВт. Ця модель заслужила високі оцінки наших клієнтів завдяки високій потужності, надійності, якості виготовлення, виключної компактності і економічності, а також завдяки зручності експлуатації в каскаді сумарною потужністю до 150 кВт. Поява більш потужної версії даного котла дозволить значно розширити сферу його застосування.

Якщо Вам необхідна велика потужність, а місця для традиційної котельні немає, тоді відмінне рішення - Immergas Victrix 50. Велика потужність приладу (50 кВт), малі габаритні розміри, сучасні економічні конденсаційні технології згорання палива, все це дозволяє вирішувати широке коло теплотехнічних завдань, які раніше були недосяжні.

Вашій увазі представляється оновлена модель Victrix 26 2I від Immergas. Потужність котла становить 26 кВт на ГВС і 23,6 кВт на опалення. У порівнянні з попередніми оновленнями, назва залишилася аналогічним. Що відразу кидається в очі, при швидкому огляді на котел, так це нова панель управління. Дисплей перемістився в центральну частину панелі управління, а селектор вибору режимів роботи замінили на 4 функціональні кнопки.

Victrix 24 X 2 I - це одноконтурний конденсаційний котел від Immergas. Потужність котла становить 24 кВт на опалення. Зовні модель нічим не відрізняється від двоконтурної версії цього котла. На панелі управління знаходяться регулятори опалення та ГВП, в тому випадку, якщо буде підключений бойлер. Комплект підключення бойлера має артикул 3.022193.

VICTRIX 200 це новий підлоговий конденсаційний одноконтурний котел,  підготовлений як для самостійної роботи, так і для роботи в каскаді. Потужність котла становить 180 кВт, що ідеально підходить для великих систем опалення, наприклад, таких як офісні і житлові комплекси, виробничі приміщення і готелі. Завдяки блочномодульній  конструкції, котел швидко монтується і ідеально підходить для організації дахових котелень.

Поповнення модельного ряду одноконтурних конденсаційних котлів Victrix від заводу Immergas. Модель має потужність 109 кВт. Молодші моделі Victrix 50,75/90 заслужили високі оцінки наших клієнтів завдяки високій потужності, надійності, якості виготовлення, виключної компактності та економічності. З настройками та панеллю керування ви можете ознайомитися завдяки відео на прикладі Victrix 50:

Star 3 Е - двоконтурний газовий котел від Immergas. Випускається дві модифікації моделі: газовий котел Nike Star 24 3 Е - з природною тягою з ККД 91,1%, і Eolo Star 24 березня Е - турбований опалювальний котел з примусовим відводом продуктів згоряння з ККД 93,4 %. Опалювальний котел Nike Star 24 березня Е обладнаний поєднаним бітермічним теплообмінником, який використовується як для нагріву теплоносія контуру опалення, так і для нагрівання води контуру гарячого водопостачання (ГВП).

Це одноконтурна модель котла від Immergas отримала назву MINI X 3 E. Будуть доступні версія з турбіною (Eolo) і димохідна (Nike). Панель управління з ручками - потенціометрами замінена на РК-дисплей з кнопками, який добре себе зарекомендував у моделі Star 3 Е. Зміни торкнулися не тільки дизайну - ширина і глибина котла зменшилися на 10 мм. Розташування і розміри підключень залишилися без змін, що дуже зручно при заміні старої моделі котла.

Оновлена модель котла від Immergas отримала назву MINI 3 E. Як завжди буде доступна версія з турбіною (Eolo) і димохідна (Nike). Панель управління з ручками - потенціометрами замінена на РК-дисплей з кнопками, який добре себе зарекомендував у моделі Star 3 Е. Зміни торкнулися не тільки дизайну - ширина і глибина котла зменшилися на 10 мм. Розташування і розміри підключень залишилися без змін, що дуже зручно при заміні старої моделі котла.

Це одноконтурна модель котла від Immergas отримала назву MINI X 3 E. Будуть доступні версія з турбіною (Eolo) і димохідна (Nike). Панель управління з ручками - потенціометрами замінена на РК-дисплей з кнопками, який добре себе зарекомендував у моделі Star 3 Е. Зміни торкнулися не тільки дизайну - ширина і глибина котла зменшилися на 10 мм. Розташування і розміри підключень залишилися без змін, що дуже зручно при заміні старої моделі котла.

Оновлена модель котла від Immergas отримала назву MINI 3 E. Як завжди буде доступна версія з турбіною (Eolo) і димохідна (Nike). Панель управління з ручками - потенціометрами замінена на РК-дисплей з кнопками, який добре себе зарекомендував у моделі Star 3 Е. Зміни торкнулися не тільки дизайну - ширина і глибина котла зменшилися на 10 мм. Розташування і розміри підключень залишилися без змін, що дуже зручно при заміні старої моделі котла.

Оновлена модель котла від Immergas отримала назву MINI 3 E. Як завжди буде доступна версія з турбіною (Eolo) і димохідна (Nike). Панель управління з ручками - потенціометрами замінена на РК-дисплей з кнопками, який добре себе зарекомендував у моделі Star 3 Е. Зміни торкнулися не тільки дизайну - ширина і глибина котла зменшилися на 10 мм. Розташування і розміри підключень залишилися без змін, що дуже зручно при заміні старої моделі котла.

Eolo Major 4Е - двоконтурний котел від Immergas. Модель представлена тільки у варіанті з турбіною.

Eolo Major 4Е має вертикальний РК-дисплей, на якому відображається вся інформація про роботу котла. Нова плата дозволяє працювати з новими пультами дистанційного керування, датчиком зовнішньої температури і з сонячними колекторами. Всі органи управління заховані під відкидною кришкою. Зміна температури проводитися за допомогою регуляторів, решта дії закріплені за кнопками.

Eolo Major 4Е - двоконтурний котел від Immergas. Модель представлена тільки в варіанті з турбіною.

Eolo Major 4Е має вертикальний РК-дисплей, на якому відображається вся інформація про роботу котла. Нова плата дозволяє працювати з новими пультами дистанційного керування, датчиком зовнішньої температури і з сонячними колекторами. Всі органи управління заховані під відкидною кришкою. Зміна температури проводитися за допомогою регуляторів, решта дії закріплені за кнопками.

Eolo Major 4Е - двоконтурний котел від Immergas. Модель представлена тільки в варіанті з турбіною.

Eolo Major 4Е має вертикальний РК-дисплей, на якому відображається вся інформація про роботу котла. Нова плата дозволяє працювати з новими пультами дистанційного керування, датчиком зовнішньої температури і з сонячними колекторами. Всі органи управління заховані під відкидною кришкою. Зміна температури проводитися за допомогою регуляторів, решта дії закріплені за кнопками.

Hercules Сondensing 32 kW - підлоговий котел з вбудованим бойлером із нержавіючої сталі на 120 літрів. Завдяки застосуванню конденсаційної технології спалювання палива, дані котли характеризуються високою ефективністю, а також широким діапазоном модуляції потужності (20 - 100% від номінальної потужності). Всі моделі підготовлені для підключення комплекту сонячних колекторів (опція) до накопичувального бойлеру.

Hercules Сondensing 32 kW - підлоговий котел з вбудованим бойлером із нержавіючої сталі на 120 літрів. Завдяки застосуванню конденсаційної технології спалювання палива, дані котли характеризуються високою ефективністю, а також широким діапазоном модуляції потужності (20 - 100% від номінальної потужності). Всі моделі підготовлені для підключення комплекту сонячних колекторів (опція) до накопичувального бойлеру.

Hercules Solar Сondensing - підлоговий котел з вбудованим бойлером із нержавіючої сталі на 200 літрів. Особливість цього котла в тому, що він має вбудований комплект для роботи з сонячними колекторами. У компоненти сонячної системи входять: розширювальний бак на 12 л, запобіжний клапан з манометром, циркуляційний насос з регулятором протоки. Все управління здійснюється з панелі управління котла, сонячний контролер не потрібен. У заводській комплектації котел йде з одним зональним насосом, який має низьке електроспоживання (60 Вт). Завдяки бойлеру, котел здатний видати 19 л / хв перші 10 хв і 13 л/хв при постійному використанні.

Hercules Сondensing 32 kW ABT - підлоговий котел вбудованим бойлером із нержавіючої сталі на 120 літрів, з заводу оснащується комплектом управління для однієї високотемпературної і однієї низькотемпературної зони. Температура теплоносія для низькотемпературної зони опалення може бути встановлена прямо на панелі управління котла.

Нова димохідна версія від Immergas отримала позначення Immergas Avio kW, з турбіною - Immergas Zeus kW. Був кардинально переглянутий дизайн моделі, він став більш сучасним. Повністю замінена панель керування на більш зручну і інформативну. Аналогічної панеллю управління обладнаний котел Mini Special. Важливим нововведенням стало значне зменшення глибини моделі до 380 мм. Зменшення габаритів досягнуто в основному за рахунок деякого зменшення обсягу вбудованого бойлера - до 45 літрів.Яндекс.Метрика