Вашій увазі представляється оновлена модель Victrix 26 2I від Immergas. Потужність котла становить 26 кВт на ГВС і 23,6 кВт на опалення. У порівнянні з попередніми оновленнями, назва залишилася аналогічним. Що відразу кидається в очі, при швидкому огляді на котел, так це нова панель управління. Дисплей перемістився в центральну частину панелі управління, а селектор вибору режимів роботи замінили на 4 функціональні кнопки.

Однак, зміни набагато глибші, і якщо підсумувати їх всіх, то у нас вийде значний список. За безпеку конденсаційного модуля котла відповідають температурний датчик диму і плавкий запобіжний термостат на 167 оС. Можливість взаємодіяти з платами нових мультизональних колекторів серії DIMV2 по новому протоколу, що дозволяє використовувати один датчик температури зовнішнього повітря для управління декількома зонами.

Котел отримав нову електронну плату, що дозволяє налаштувати котел під будь-яку систему. Для цих цілей передбачено 4 меню.

Основним робочим інструментом наладчика і в основному буде використовуватися під час процедури першого пуску або серйозного ремонту - це меню конфігурацій. Тут присутні такі параметри як настройка максимальної потужності в режимах опалення і ГВП, установка максимальних температур гарячої води і теплоносія в контурі опалення, а також визначення моделі по її потужності.

Меню додаткових налаштувань адресовано фахівцям з творчим складом розуму, тим які завжди намагаються використовувати всі можливості котла, що називається по максимуму. Основними розділами даного меню є:

  • регламентація роботи контуру ГВП у випадку підключення системи сонячних колекторів;
  • робота з додатковою платою реле. Саме релейна плата дає можливість задіяти такі зовнішні пристрої, як відсікаючий клапан газу, чиллер або тепловий насос.

У меню таймерів зібрані параметри, які зумовлюють різні тимчасові затримки в тих чи інших режимах роботи котла, а також параметри, за допомогою яких можливо модифікувати роботу рідкокристалічного дисплея панелі керування.

Меню діагностики дозволяє виробляти опитування всіх підключених до плати управління температурних датчиком, що особливо важливо при налаштуванні і діагностиці роботи котла.

Гарантія 3 роки (за умови щорічного технічного обслуговування).

Функції:

  • електронний розпал та електронна модуляція полум'я;
  • система автотестування c цифровою індикацією параметрів;
  • захист від замерзання котла «Антифриз»;
  • селектор швидкостей циркуляційного насоса;
  • захист від заклинювання циркуляційного насоса;
  • можливість підключення кімнатного термостата;
  • можливість програмування параметрів роботи котла;
  • можливість підключення датчика зовнішньої температури.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 

Короткий опис моделі: Двоконтурний конденсаційний котел
Потужність (кВт): 26,0
Тип викиду продуктів згоряння: турбо
Продуктивність ГВП(л/хв): 13,54
Тип контуру ГВП: пластинчастий теплообмінник
Керування: електронне/аналогове
Відображення інформації: електронне
Можливість кліматичного регулювання: Так
ККД при максимальній потужності(%): 108,1
Ємність розширювального бака, л: 5,7
Споживання газу на макc. потужності (м3/год): 2,82
Габарити(мм): 795 х 440 х 250
Вага(кг): 39,0

Коментарі   

0 #1 profile 02.11.2018, 12:58
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Цитата

Додати коментар


Захисний код
ОновитиЯндекс.Метрика