Модель City Plus30 F - котел з пластинчастим теплообмінником із закритою камерою згоряння, потужністю 30 кВт від компанії Italtherm. Гідравліка даних котлів - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля насоса і корпус датчика протоки. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в нашому сьогоднішньому світі. Перемикання між роботою ГВП та опаленням здійснюється за допомогою 3-ходового клапана з електроприводом.

City Max 30 F - це котел з вбудованим бойлером з нержавіючої сталі, об'ємом 60 літрів від компанії Italtherm. Якщо Ви бажаєте використовувати велику кількість гарячої води і цінуєте комфорт, то цей котел саме для Вас. Це особливо актуально в ранкові та вечірні години, коли водоспоживання найбільш інтенсивне. Гідравлічна схема котла здатна  забезпечити 16,5 л протоку гарячої води за хвилину. City Max автоматично підтримує в бойлері задану температуру води (від 30 до 60 оС).

City Max 24 F - це котел з вбудованим бойлером з нержавіючої сталі, об'ємом 60 літрів від компанії Italtherm. Якщо Ви бажаєте використовувати велику кількість гарячої води і цінуєте комфорт, то цей котел саме для Вас. Це особливо актуально в ранкові та вечірні години, коли водоспоживання найбільш інтенсивне. Гідравлічна схема котла здатна забезпечити 15 л протоку гарячої води за хвилину. City Max автоматично підтримує в бойлері задану температуру води (від 30 до 60 оС).

Модель City Basic 28 F - котел з бітермічним теплообмінником із закритою камерою згоряння, потужністю 28 кВт від компанії Italtherm. Гідравліка даних котлів - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля циркуляційного насоса і корпус датчика протоки. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в нашому сьогоднішньому світі.

Модель City Basic 18 F - котел з бітермічним теплообмінником із закритою камерою згоряння, потужністю 18 кВт від компанії Italtherm. Гідравліка даних котлів - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля циркуляційного насоса і корпус датчика протоки. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в нашому сьогоднішньому світі.

City Plus 26 K - це найкомпактніший (700 х 400 х 300 мм) конденсаційний котел в лінійці TM Italtherm. Головна відмінність від традиційного котла в тому, що в конденсаційному котлі набагато більш ефективний теплообмінник, який виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі. Тому термін служби конденсаційного котла в 2-3 рази перевищує термін служби звичайних газових настінних котлів. До того ж крім тепла що виділяється згорянням газу використовується тепло, що виділяється при конденсації пари. Тому його ККД значно вище звичайних котлів і у даної моделі досягає 107,2 %.

Котел Time 35 RF - це одноконтурний котел із закритою камерою згоряння від компанії Italtherm. Котел одноконтурний, то в ньому відсутній пластинчастий теплообмінник і організувати ГВП можна за допомогою бойлера непрямого нагріву. Підживлення в котлі автоматична і немає необхідності стежити за тиском у системі опалення. Група підключення виконана з латуні. Електроклапан підживлення відкривається, якщо тиск падає до 0,5 бар і закривається при тиску 1,2 бар.

Котел Time 35 F - це двоконтурний котел із закритою камерою згоряння від компанії Italtherm. В якості датчика протоки використовується датчик Холла. За допомогою такого датчика можна не тільки визначати наявність протоки, але й виміряти його величину і виводити значення на дисплей.

Котел Time 30 F - це двоконтурний котел із закритою камерою згоряння від компанії Italtherm. В якості датчика протоки використовується датчик Холла. За допомогою такого датчика можна не тільки визначати наявність протоки, але й виміряти його величину і виводити значення на дисплей.

Котел Time 25 F - це двоконтурний котел із закритою камерою згоряння від компанії Italtherm. В якості датчика протоки використовується датчик Холла. За допомогою такого датчика можна не тільки визначати наявність протоки, але й виміряти його величину і виводити значення на дисплей.

Модель City Plus 24 F - котел з пластинчастим теплообмінником із закритою камерою згоряння, потужністю 24 кВт від компанії Italtherm. Гідравліка даних котлів - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля насоса і корпус датчика протоки. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в нашому сьогоднішньому світі. Перемикання між роботою ГВП та опаленням здійснюється за допомогою 3-ходового клапана з електроприводом.

Модель City Plus 24 C - котел з пластинчастим теплообмінником з відкритою камерою згоряння, потужністю 24 кВт від компанії Italtherm. Гідравліка даних котлів - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля насоса і корпус датчика протоки. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в нашому сьогоднішньому світі. Перемикання між роботою ГВП та опаленням здійснюється за допомогою 3-ходового клапана з електроприводом.

Модель City Basic 24 F - котел з бітермічним теплообмінником із закритою камерою згоряння, потужністю 24 кВт від компанії Italtherm. Гідравліка даних котлів - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля циркуляційного насоса і корпус датчика протоки. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в нашому сьогоднішньому світі.

Модель City Basic 24 C - котел з бітермічним теплообмінником з відкритою камерою згоряння, потужністю 24 кВт від компанії Italtherm. Гідравліка даних котлів - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля циркуляційного насоса і корпус датчика протоки. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в нашому сьогоднішньому світі.Яндекс.Метрика