Теплообмінник ГВП має більшу кількість пластин в порівнянні з аналогічними моделями інших виробників і покритий теплоізоляцією з полістиролу, що істотно знижує теплові втрати. За допомогою функції «AcquaStep» (яка активується на панелі управління) здійснюється попередній підігрів вторинного теплообмінника. Це дозволяє швидко вийти на задану температуру води контуру ГВП.

Теплоізольований вторинний теплообмінник котла і електронний датчик протоку для визначення витрати гарячої води дозволяють котлу надавати санітарну воду з постійною температурою незалежно від тиску або витрати в трубопроводі. Також є можливість запрограмувати функцію попереднього підігріву за часом. Продуктивність котлів Time 30 F по ГВП складає більше 16,3 л/хв ( при дельта t = 25?С).

Підживлення в котлі автоматична і немає необхідності стежити за тиском у системі опалення. Група підключення виконана з латуні. Електроклапан підживлення відкривається, якщо тиск падає до 0,5 бар і закривається при тиску 1,2 бар.

Котел має дуже інформативний дисплей, який крім традиційних параметрів, може відображати час, день тижня, тиск в системі опалення, температуру зовнішнього повітря (якщо підключений датчик зовнішньої температури) і т.д.

Враховуючи неперевершений комфорт по ГВП, котел Time 30 F сміливо можна назвати найдосконалішим приладом у своєму класі. Інтуїтивно зрозумілий пульт керування та наявність рідкокристалічного дисплею роблять експлуатацію котла дуже зручною для користувача, а також надають широкі можливості для програмування параметрів роботи котла. Ця модель задовольнить споживачів, які бажають придбати котел топ-класу за привабливою ціною.

Гарантія 3 роки (за умови щорічного технічного обслуговування).

Функції:

  • електричний розпал та електронна модуляція полум'я;
  • система авто тестування з аналоговою, світлодіодною індикацією;
  • система проти замерзання котла «Антифриз»;
  • селектор швидкостей циркуляційного насоса;
  • захист від порушення циркуляції;
  • можливість підключення кімнатного термостата.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 

Короткий опис моделі: Двоконтурний настінний котел
Потужність (кВт): 28,4
Тип викиду продуктів згоряння: турбо
Продуктивність ГВП(л/хв): 16,3
Тип контуру ГВП: пластинчастий теплообмінник
Керування: електронне
Відображення інформації: електронне
Можливість кліматичного регулювання: Так
ККД при максимальній потужності(%): 93,1
Ємність розширювального бака, л: 10,0
Споживання газу на макc. потужності (м3/год): 3,23
Габарити(мм): 837 х 450 х 382
Вага(кг): 40,0

Додати коментар


Захисний код
ОновитиЯндекс.Метрика