Модель Oberon 28 F - котел з бітермічним теплообмінником із закритою камерою згоряння, потужністю 28 кВт від ТМ Tiberis. Ця модель ідеально підійде для невеликих приміщень, куди потрібен малопотужний котел. Крім цього, модель має меншу витрату газу в порівнянні зі своїми старшими братами. Гідравліка даних котлів - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля циркуляційного насоса і корпус датчика протоки. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в нашому сьогоднішньому світі.

Модель Atlas 30 F - котел з пластинчастим теплообмінником із закритою камерою згоряння, потужністю 30 кВт від ТМ Tiberis. Гідравліка даних котлів - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля циркуляційного насоса і корпус датчика протоки. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в нашому сьогоднішньому світі. Перемикання між роботою ГВП та опаленням здійснюється за допомогою 3-ходового клапана з електроприводом.

Triton 30 F - це котел з вбудованим бойлером з нержавіючої сталі, об'ємом 60 літрів від ТМ Tiberis. Якщо Ви бажаєте використовувати велику кількість гарячої води і цінуєте комфорт, то цей котел саме для Вас. Це особливо актуально в ранкові та вечірні години, коли водоспоживання найбільш інтенсивне. Гідравлічна схема котла здатна забезпечити 16,5 л протоку гарячої води за хвилину. Triton автоматично підтримує в бойлері задану температуру води (від 30 до 60 С).

Triton 24 F - це котел з вбудованим бойлером з нержавіючої сталі, об'ємом 60 літрів від ТМ Tiberis. Якщо Ви бажаєте використовувати велику кількість гарячої води і цінуєте комфорт, то цей котел саме для Вас. Це особливо актуально в ранкові та вечірні години, коли водоспоживання найбільш інтенсивне. Гідравлічна схема котла здатна забезпечити 15 л протоку гарячої води за хвилину. Triton автоматично підтримує в бойлері задану температуру води (від 30 до 60 С).

Модель Oberon 18 F - котел з бітермічним теплообмінником із закритою камерою згоряння, потужністю 18 кВт від ТМ Tiberis. Ця модель ідеально підійде для невеликих приміщень, куди потрібен малопотужний котел. Крім цього, модель має меншу витрату газу в порівнянні зі своїми старшими братами. Гідравліка даних котлів - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля циркуляційного насоса і корпус датчика протоки. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в нашому сьогоднішньому світі.

Модель Oberon 24 F - котел з бітермічним теплообмінником із закритою камерою згоряння, потужністю 24 кВт від ТМ Tiberis. Гідравліка даних котлів - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля циркуляційного насоса і корпус датчика протоки. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в нашому сьогоднішньому світі.

Модель Oberon 24 C - котел з бітермічним теплообмінником з відкритою камерою згоряння, потужністю 24 кВт від ТМ Tiberis. Гідравліка даних котлів - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля циркуляційного насоса і корпус датчика протоки. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в нашому сьогоднішньому світі.

Модель Atlas 24 F - котел з пластинчастим теплообмінником із закритою камерою згоряння, потужністю 24 кВт від ТМ Tiberis. Гідравліка даних котлів - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля циркуляційного насоса і корпус датчика протоки. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в нашому сьогоднішньому світі. Перемикання між роботою ГВП та опаленням здійснюється за допомогою 3-ходового клапана з електроприводом.

Модель Atlas 24 C котел з пластинчастим теплообмінником з відкритою камерою згоряння, потужністю 24 кВт від ТМ Tiberis. Гідравліка даних котлів - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля циркуляційного насоса і корпус датчика протоки. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в нашому сьогоднішньому світі. Перемикання між роботою ГВП та опаленням здійснюється за допомогою 3-ходового клапана з електроприводом.Яндекс.Метрика