Модель Oberon 18 F - котел з бітермічним теплообмінником із закритою камерою згоряння, потужністю 18 кВт від ТМ Tiberis. Ця модель ідеально підійде для невеликих приміщень, куди потрібен малопотужний котел. Крім цього, модель має меншу витрату газу в порівнянні зі своїми старшими братами. Гідравліка даних котлів - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля циркуляційного насоса і корпус датчика протоки. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в нашому сьогоднішньому світі.

У всіх модифікаціях даної моделі котла використовується розширювальний бак ємністю 8 л  Стежити за тиском у системі опалення дозволяє манометр, який знаходиться на панелі управління. Мінімальний проток, на який реагує котел, становить близько 2,2 л/хв, що є досить непоганим показником . Кількість гарячої води, яке може видати котел при дельті t = 25 С, становить 10,6 л/хв.

 

Електроніка котла представлена єдиною електронною платою з імпульсним блоком живлення, виробництва відомої італійської компанії Nordgas. Інформація про режим роботи котла передається на окремо винесений цифровий рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням ніжно персикового кольору. Панель закривається кришкою, але світодіоди завжди залишаються відкритими, що дозволяє зрозуміти в якому стані знаходиться котел. Управління котлом здійснюється за допомогою двох ручок-потенціометрів.

Гарантія 3 роки (за умови щорічного технічного обслуговування).

Функції:

  • електричний розпал та електронна модуляція полум'я;
  • система авто тестування з аналоговою, світодіодною індикацією;
  • система проти замерзання котла «Антифриз»;
  • селектор швидкостей циркуляційного насоса;
  • захист від порушення циркуляції;
  • можливість підключення кімнатного термостата.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 

Короткий опис моделі: Двоконтурний настінний котел
Потужність (кВт): 18,0
Тип викиду продуктів згоряння: турбо
Продуктивність ГВП(л/хв): 10,6
Тип контуру ГВП: біотермічний теплообмінник
Керування: аналогове
Відображення інформації: електронне/аналогове
Можливість кліматичного регулювання: Так
ККД при максимальній потужності(%): 91,5
Ємність розширювального бака, л: 8,0
Споживання газу на макc. потужності (м3/год): 2,15
Габарити(мм): 700 х 400 х 300

Додати коментар


Захисний код
ОновитиЯндекс.Метрика