WH 285 ERN NanoPro - газова колонка нового покоління з електронним розпалом пальника і автоматичним контролем температури нагріву.

Нова газова колонка Electrolux розроблена спеціально для ринків СНД з урахуванням

їх специфіки, де споживачі відчувають проблеми, пов'язані з низьким тиском води. GWH 285 ERN NanoPro працює навіть при низькому тиску води і газу. Необхідний рівень тиску води для включення складає всього 0,12 бар, а тиск газу 8 мбар.

У газовій колонці Electrolux GWH 285 ERN NanoPro використовується теплообмінник нового покоління. Теплообмінник зроблений з високоякісної міді за унікальною технологією Exothermic. У процесі підготовки матеріалів та виробництва, мідь набуває особливі захисні властивості на молекулярному - NANO рівні і максимально захищена від високих температур, прогорання і можливості виникнення окислень і не вимагає нанесення додаткових шарів захисту. Пальник нового покоління виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі з використанням меншої кількості сопел. У результаті цього розподіл полум'я і зон нагріву в новій пальники стало максимально рівномірним, що забезпечує максимально високу точність температури нагріву. Діаметр сопел в новому пальнику збільшений, що дозволило максимально зняти ефект «зриву» полум'я і зробити роботу пальника максимально безшумною.

Додати коментар


Захисний код
ОновитиЯндекс.Метрика