Sakura TURBO Jet 10 - модель водонагрівача з герметичною камерою згоряння. Якщо у Вас відсутня можливість відведення продуктів згоряння в димохід, то даний водонагрівач саме для Вас. Відведення продуктів згорання і забір повітря в камеру відбувається через коаксіальну трубу. А значить колонка не «спалює» повітря з приміщення. Мідний теплообмінник і пальник з нержавіючої сталі створюють 18 кВт номінальної потужності, що дозволяє отримувати 10 літрів гарячої води за хвилину.

 

Sakura Samurai - це серія водонагрівачів з відкритою камерою згоряння і природною тягою. У першу чергу колонки Samurai характеризується ексклюзивним дизайном, здатним задовольнити вимоги самого вимогливого покупця.

Крім що не має аналогів на ринку зовнішнього вигляду, колонки володіють всіма функціями захисту (безпеки) і функцією автоматичного розпалу полум'я на пальнику при відкритті крана гарячої води.

 

Sakura ATMO Jet 10 - це модель водонагрівача з відкритою камерою згоряння і природною тягою. За виробництво гарячої води відповідає мідний теплообмінник і пальник з нержавіючої сталі. 18 кВт номінальної потужності дозволяє отримувати 10 літрів гарячої води за хвилину .Яндекс.Метрика