Sakura TURBO Jet 10 - модель водонагрівача з герметичною камерою згоряння. Якщо у Вас відсутня можливість відведення продуктів згоряння в димохід, то даний водонагрівач саме для Вас. Відведення продуктів згорання і забір повітря в камеру відбувається через коаксіальну трубу. А значить колонка не «спалює» повітря з приміщення. Мідний теплообмінник і пальник з нержавіючої сталі створюють 18 кВт номінальної потужності, що дозволяє отримувати 10 літрів гарячої води за хвилину.

Колонка обладнана автоматичним електронним підпалом. Досить відкрити кран гарячої води і прилад автоматично почне свою роботу. Електроживлення колонки проводиться від мережі 220 В.

Величезним плюсом даного водонагрівача є його невелика товщина - всього 140 мм. Sakura TURBO Jet 10 це колонка, розроблена з використанням новітніх технологій і задовольнить необхідність в гарячій воді, найвимогливіших споживачів. Незаперечними перевагами даного водонагрівача є безпека, привабливий дизайн, економічність, відмінне поєднання ціни та якості.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 

Короткий опис моделі: Проточний газовий водонагрівач
Потужність (кВт): 18,0
Тип викиду продуктів згоряння: турбо
Продуктивність ГВП(л/хв): 10,0
Керування: аналогове
Відображення інформації: електронне
Використання газу на макс. потужності(м3/год.): 2,3
Габарити(мм): 515 х 330 х 140
Вага(кг): 9,5

Додати коментар


Захисний код
ОновитиЯндекс.Метрика