SWH-20-SE1 - це турбований проточний газовий водонагрівач. Турбовані газові колонки мають герметично закриту камеру згоряння, де використовується коаксіальний (труба в трубі) димар, що виходить на вулицю через стіну. Відпрацьовані гази викидаються вентилятором по внутрішній трубі на вулицю і повітря для горіння засмоктується по зовнішній трубі з вулиці. Для таких колонок не потрібен стаціонарний димар, тому вони є ідеальним варіантом вирішення питання комфортного забезпечення гарячою водою для офісів, приватних будинків і квартир, де відсутні стаціонарні димоходи.

 

SWH-20-E5 - це димохідний газовий проточний водонагрівач, який зможе забезпечити 10 літрів гарячої води, що цілком достатньо для 2-х точок водорозбору (наприклад, кухня і ванна). Відмінною особливістю даної моделі є наявність рідкокристалічного дисплея, який полегшує споживачеві здійснювати контроль за роботою водонагрівача. На дисплеї також відображається інформація про порушення в роботі колонки, які можуть бути розшифровані за допомогою інструкції. Це значно спрощує процес визначення причини несправності колонки.

 

Нова модель газового водонагрівача від ТМ Selena отримала назву SWH-20-SE3. Це газовий водонагрівач з примусовим викидом продуктів згоряння має герметично закриту камеру згоряння. Для відводу димових газів назовні використовується коаксіальний (труба в трубі) димар. Відпрацьовані гази викидаються вентилятором по внутрішній трубі на вулицю, а повітря для горіння засмоктується по зовнішній трубі з вулиці.

Водонагрівач ТМ Selena SWH-20-E3 представлений з удосконаленою панеллю керування. Замість однієї ручки колонка оснащена двома ручками, що однозначно більш зручно для користувача. Крім того, класичний дизайн колонки підійде до будь-якого інтер'єру. Ергономічність, якість збірки, технологічні показники - основа оновленої моделі димохідного водонагрівача «Selena» SWH-20-E3.

Нова димохідна версія газового проточного водонагрівача ТМ Selena SWH-20-E2 має оригінальний дизайн, представлена в білому і срібному кольорах. Як і в моделі SWH-20-E1, на панелі управління знаходиться рідкокристалічний дисплей, який полегшує споживачеві здійснювати контроль за роботою водонагрівача.

На дисплеї також відображається інформація про порушення в роботі колонки, які можуть бути розшифровані за допомогою інструкції. Це значно спрощує процес визначення причини несправності колонки.

SWH-20-E4 - це водонагрівач з відкритою камерою згоряння від ТМ Selena. Панель управління оснащена двома ручками, що однозначно більш зручно для користувача. Крім того, класичний дизайн колонки підійде до будь-якого інтер'єру. Глибина колонки всього 127мм, що дозволить встановлювати колонку навіть у невеликих приміщеннях.Яндекс.Метрика