Колонки газові Tlowest - "Дім тепла" опалювальна техніка

 

Колонки Teplowest призначені для миттєвого нагріву води. Вода нагрівається за прямоточною схемою, через теплообмінник, за допомогою газового пальника. Проточний принцип роботи забезпечує високу економічність колонок, оскільки газ споживається тільки в момент водорозбору.

Газові колонки Teplowest - це професійні колонки, управління якими здійснює електронна плата.

Ознайомитись з основними технічними характеристиками колонок Teplowest ви можете тут.

Kолонки Teplowest представлені у димохідній та турбо версії.

Модельний ряд колонок Teplowest включає моделі ВПГ-11-В, ВПГ-11-С та ВПГ-14-В*, ВПГ-14-С* (* - моделі в розробці).

 

Основні переваги колонок Teplowest:

1. Автоматична модуляція потужності, від мінімуму до максимуму, що дає можливість підтримки заданої температури води (постійна температура гарячої води на виході навіть при коливанні тиску води чи газу); економії газу та води.

2.  Безпека, датчик контролю тяги - припиняє подачу газу у випадку відсутності тяги; датчик контролю полум'я - припиняє подачу газу при згасанні полум'я на пальнику; аварійний датчик контролю температури води - припиняє подачу газу, якщо температура води на виході з теплообмінника перевищує 75 °С; система захисту від замерзання; сітчастий фільтр запобігає потраплянню забруднення із системи водопостачання в теплообмінник.

3. Простота в користуванні, необхідна температура задається на цифровому дисплеї, котрий відображає індикацію режимів роботи колонки, наявність полум'я, а також цифрові коди у випадку несправності.

4. Можливість самостійного регулювання комфортного режиму нагріву води за допомогою ручки регулювання потужності пальника, що дає змогу, особливо в місцях низького тиску води, запобігти ефекту гарячої води (кип'ятку) при перших секундах роботи колонки.

Комплектуючі від провідних західноєвропейських виробників:

- Теплообмінник (мідний) - Valmex (Італія).

- Пальник (нержавіюча сталь) - Polidoro (Італія).

- Газовий клапан безпеки - Nordgas (Італія).

- Датчик температури води - Nordgas (Італія).

- Вентилятор - Fime (Італія).

- Маностат - Nordgas (Італія).

- Панель управління - Nordgas (Італія).

 

Додати коментар


Захисний код
ОновитиЯндекс.Метрика