Колонки Teplowest призначені для миттєвого нагріву води. Вода нагрівається за прямоточною схемою, через теплообмінник, за допомогою газового пальника. Проточний принцип роботи забезпечує високу економічність колонок, оскільки газ споживається тільки в момент водорозбору.

Газові колонки Teplowest - це професійні колонки, управління якими здійснює електронна плата.

Ознайомитись з основними технічними характеристиками колонок Teplowest ви можете тут.

Kолонки Teplowest представлені у димохідній та турбо версії.

Модельний ряд колонок Teplowest включає моделі ВПГ-11-В, ВПГ-11-С та ВПГ-14-В*, ВПГ-14-С* (* - моделі в розробці).

 

Основні переваги колонок Teplowest:

1. Автоматична модуляція потужності, від мінімуму до максимуму, що дає можливість підтримки заданої температури води (постійна температура гарячої води на виході навіть при коливанні тиску води чи газу); економії газу та води.

2.  Безпека, датчик контролю тяги - припиняє подачу газу у випадку відсутності тяги; датчик контролю полум'я - припиняє подачу газу при згасанні полум'я на пальнику; аварійний датчик контролю температури води - припиняє подачу газу, якщо температура води на виході з теплообмінника перевищує 75 °С; система захисту від замерзання; сітчастий фільтр запобігає потраплянню забруднення із системи водопостачання в теплообмінник.

3. Простота в користуванні, необхідна температура задається на цифровому дисплеї, котрий відображає індикацію режимів роботи колонки, наявність полум'я, а також цифрові коди у випадку несправності.

4. Можливість самостійного регулювання комфортного режиму нагріву води за допомогою ручки регулювання потужності пальника, що дає змогу, особливо в місцях низького тиску води, запобігти ефекту гарячої води (кип'ятку) при перших секундах роботи колонки.

Комплектуючі від провідних західноєвропейських виробників:

- Теплообмінник (мідний) - Valmex (Італія).

- Пальник (нержавіюча сталь) - Polidoro (Італія).

- Газовий клапан безпеки - Nordgas (Італія).

- Датчик температури води - Nordgas (Італія).

- Вентилятор - Fime (Італія).

- Маностат - Nordgas (Італія).

- Панель управління - Nordgas (Італія).

 

Додати коментар


Захисний код
ОновитиЯндекс.Метрика