Brenner Classic - є енергоефективними твердопаливними котлами з природною тягою. Теплообмінник виготовлений з чавунних секцій, зібраних за допомогою сталевих ніпелів. Це забезпечує високу стійкість до корозії і довговічність обладнання.

Колосники топки є водоохолоджувальними, що запобігає їх прогоранню. Конструкція теплообмінника з боку димових газів є двоходовий. Процес горіння і температура подачі в систему опалення управляються допомогою термомеханічного регулятора первинного повітря.

 

Нова модель твердопаливного котла Brenner Sun має оптимізовану конструкцію топки, завдяки якій досягається велика одинична потужність котла і висока ефективність спалювання. Котел може працювати як з примусовою, так і з природною циркуляцією теплоносія. Спеціальна конструкція передньої двері дозволяє встановлювати навісні пелетні пальники, а двері подачі повітря адаптовані під встановлення надувного вентилятора.

 

Brenner Max - є енергоефективними твердопаливними котлами з природною тягою.

Теплообмінник виготовлений з чавунних секцій збільшеного перетину, зібраних за допомогою сталевих ніпелів. Це забезпечує високу стійкість до корозії і довговічність обладнання. Колосники топки є водоохолоджуваними, що запобігає їх прогорание.

Конструкція теплообмінника з боку димових газів є двоходовим. Для прочищення верхніх ходів котел оснащений додатковою верхнею дверцею. Процес горіння і температура подачі в систему опалення управляються допомогою термомеханічного регулятора первинного повітря.

Сталевий твердопаливний котел з ручним завантаженням палива.

23 - 116 кВт.

Твердопаливний котел Roda RK3G призначений для опалення житлових і виробничих будівель. Топковий простір агрегату формує водяна сорочка і конвективні канали у вигляді жарових труб виготовлених з високоякісної котлової сталі. Знімні турбулізатори дозволяють проводити легке очищення жарових труб для підтримки високих показників теплообміну, а розвинена поверхня обміну дозволяє найбільш ефективно використовувати енергію палива.

 

RK3G 120-1000 – промисловий сталевий твердопаливний котел з ручним завантаженням палива.

140 - 1164 кВт

Промисловий твердопаливний котел Roda RK3G призначений для опалення житлових, виробничих і адміністративних будівель.

 

Сталевий промисловий твердопаливний котел з автоматичною подачею палива.

140 - 1188 кВт

Промисловий твердопаливний котел Roda RK3G/S призначений для опалення житлових, адміністративних та виробничих будівель. Подача палива з бункера за допомогою шнека дозволяє знизити витрати на обслуговуючий персонал.Яндекс.Метрика