Безрідинні системи опалення UDEN-S - це інфрачервоні електричні обігрівачі потужністю від 100 до 700 Вт. Настінні панелі, теплий плінтус і стельові обігрівачі дещо відрізняються дизайном, розміром та технологією монтажу, але мають яскраво виражені переваги порівняно з іншими системами обігріву та ідеально підходять для приміщень, в яких люди знаходяться впродовж тривалого часу.

                  

Принцип роботи

В основу роботи обладнання UDEN-S закладений принцип прямого обігріву приміщення, тому немає котлів, котелень, труб, насосів і звичного теплоносія. М'які довгохвильові теплові промені потрапляють на поверхню 

стін, підлоги, різних предметів і поступово прогрівають їх. Завдяки взаємному обміну теплом між нагрітими предметами прогрівається і повітря. В таких умовах ми почуваємо себе набагато комфортніше, ніж при конвекційному опаленні, а в оплаті економимо мінімум 35-40%! Докладніше читайте тут: http://www.uden-s.ua/ua/ob_otoplenii/infrakrasnoe_otoplenie/.

 

         

Ключова відмінність від конкурентів

Інфрачервоні обігрівачі UDEN-S унікальні завдяки двом особливостям, які, до речі, є джерелом їх конкурентних переваг:

1. Наявність енергозберігаючого теплонакопичувача. Він складається з натуральних матеріалів, що акумулюють тепло, та являє собою камінь-моноліт з чудовими фізичними властивостями: високою міцністю, електроізоляцією, він пожежобезпечний, з досить низьким вологопоглинанням, чіткою формою та естетичним зовнішнім виглядом.

Обігрівачі UDEN-S починають випромінювати тепло вже через 5 хвилин після ввімкнення, через 20 хвилин виходять на свою робочу температуру, а завдяки теплонакопичувачу охолоджуються протягом 1,5 години! Цей проміжок часу панелі продовжують віддавати своє тепло, обігріваючи приміщення з нульовими витратами електроенергії.

2. Нагрівальний елемент «ховається» в теплонакопичувачі завдяки пресуванню під високим тиском. В результаті ми отримуємо більш рівномірний розподіл тепла на поверхні опалювального приладу, його довговічність та низьку гігроскопічність.

Розрахунок кількості обігрівачів

Потужність будь-якої системи опалення залежить від тепловтрат приміщення. Для обігріву обладнанням UDEN-S приміщення з хорошою теплоізоляцією і висотою стелі 2,5 м необхідно орієнтовно 0,5 кВт електричної потужності на 10 кв.м площі. Щоб отримати більш точні данні, ми виконуємо розрахунки за планами приміщень, які ви можете надіслати нам факсом, звичайною поштою або email. В деяких випадках бажано виїхати на заміри технічному спеціалісту.

Керування системою опалення: комфорт+економія

Управління опаленням UDEN-S здійснюється за допомогою терморегуляторів, що реагують на температуру повітря в приміщенні. Таким чином підтримується температура окремо в кожній кімнаті, що сприяє додатковій економії і комфорту. За умови правильних розрахунків, система опалення (якщо це основний обігрів) працює в середньому не більше 5-7 годин на добу.

В кожну кімнату встановлюється один терморегулятор, який управляє роботою опалювальних пристроїв приміщення (це може бути як одна панель, так і декілька). Якщо мова йде про панелі «універсал», укомплектовані проводом живлення з вилкою, як правило, кожна з них підключається за допомогою індивідуального термостата (він вставляється в розетку, а в нього - вилка обігрівача).

Використовуючи з системою опалення UDEN-S програматори, які вмикають її тільки в потрібний час або через необхідні інтервали часу, ми отримуємо ще ряд переваг: додаткову економію електроенергії (20-30%), максимально комфортний мікроклімат та дивовижно просте управління температурою приміщення.

 

 

 Яндекс.Метрика