Сталеві панельні радіатори Radel відомі поєднанням відмінних теплотехнічних характеристик і привабливого дизайну. Округлі кути радіатора, його обтічні форми будуть гармонійним доповненням будь-якого інтер'єру.

Унікальний процес катодного електрофорезного фарбування Radel виділяє його серед багатьох традиційних обігрівачів. De'Longhi - єдиний виробник, який використовує катодне електрофорезне фарбування, яка застосовується в автомобільній промисловості, для радіаторів.

Процес створення високоякісного покриття кожного радіатора Radel складається з трьох кроків. На першому етапі секції радіатора обробляються цинкомарганцевим фосфатами, щоб краще захистити виріб від корозії. На другому етапі створюється електростатичне покриття для рівномірного і якісного фарбування. На третьому етапі радіатор піддають термообробці, яка надає покриттю гарний колір, стійкий до впливу навколишнього середовища. Це і дозволяє отримати рівну і блискучу поверхню радіатора без найменших дефектів.

Під час незалежних випробувань зовнішнього покриття на корозійну стійкість до солоного середовища, яка відбувалася за технологією прискореного старіння матеріалу, було доведено, що радіатор Radel витримує 720 годин. Також, унікальна технологія покриття фарбою радіатора Radel допомогла йому витримати більше 10 годин роботи при температурі 130 °С без зміни кольору покриття. Це свідчить про те, що радіатор не змінить свій колір і однорідність покриття на протязі багатьох років.

До слова, в процесі виробництва радіаторів Radel не використовуються формальдегіди і важкі метали. Значно скорочено використання органічного розчинника в процесі покриття, в результаті, чого не відбувається виділення розчинника у приміщенні під час роботи радіатора, навіть коли поверхня радіатора нагріється до температури 100 °С.

Кожен радіатор Radel має якісну упаковку з жорсткого поліетилену з додатковою протекцією картонними вставками. Це дає можливість уникнути вм'ятин і подряпин радіатора під час перевезення і монтажу. До того ж кожен радіатор тестується тиском в 13 Бар, що дозволяє гарантувати його безвідмовну роботу на протязі 5 років.

Сталеві панельні радіатори Radel бувають трьох видів. Залежно від форми панелі - одинарна, подвійна і потрійна модель буває 11, 22 і 33 типу.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 

Короткий опис моделі: Радіатор металевий
Потужність при Δt=50 °C (Вт): 1551
Потужність при Δt=70 °C (Вт): 2175
Довжина (мм): 1800,0

Додати коментар


Захисний код
ОновитиЯндекс.Метрика