DICALORE Base plus - це секційні радіатори, виготовлені згідно з європейськими стандартами якості і відповідно до вітчизняними нормами.

Секції радіатора виготовляються методом лиття під тиском високоякісним алюмінієвим сплавом. Колектори секцій при такій конструкції практично не мають кишень, що зводить до мінімуму небезпеку утворення гібсіда алюмінію і прискореного розкладання води з утворенням водню. Мінімальна інерційність (завдяки невеликій об’єму секцій) дозволяє здійснювати ефективне регулювання теплового потоку радіатора.

Надійна конструкція з'єднань секцій забезпечує високий ступінь герметичності радіатора в зборі і в той же час можливість багаторазового використання прокладок при низьких зусиллях збирання і розбирання радіаторів.

Кожна секція випробовується тиском повітря два рази після відливання і після збирання в радіатор. Випробування повітрям виключає наявність води в приладі до його установки в системі опалення.

Максимальний робочий тиск теплоносія приймається рівним 1,6 МПа (16 кгс/см2). З урахуванням властивостей використаної фарби максимальна температура теплоносія приймається рівною 110 °С.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 

Короткий опис моделі: Радіатор алюміневий
Потужність при Δt=50 °C (Вт): 105
Потужність при Δt=60 °C (Вт): 140
Потужність при Δt=70 °C (Вт): 176
Міжосьова відстань (мм): 500
Об'єм секції (л): 0,39
Розміри (мм): 575 х 80 х 80
Вага (кг): 1,1

Додати коментар


Захисний код
ОновитиЯндекс.Метрика