Сталеві панельні радіатори RÖDA RSR виробляються для ринку Німеччини європейськими стандартами якості: TSE ISO EN 9001-2000, TSE ISO EN 14001-2004. Самі радіатори сертифіковані в ЄС, TSE EN 442, DIN 442, CE, NF Mark (NF-047) і UKR-SERPO.

RÖDA FORCE - Алюмінієві радіатори преміум класу. Поєднують бездоганний зовнішній вигляд і високі теплотехнічні характеристики. Тиск руйнування радіаторів FORCE не нижче 60 бар, що дозволяє використовувати їх в системах з робочим тиском до 20 бар (!) і з температурою теплоносія до 120 °С.

 

Алюмінієві радіатори виготовляються шляхом лиття під тиском з високоякісного сплаву алюмінію з кремнієм. Секції за допомогою ніпелів і прокладок з'єднуються в радіатор, який містить 10 таких секцій. Забарвлюються як поодинокі секції, так і зібраний радіатор.

Біметалічні радіатори RÖDA RBM виготовляються шляхом заливання сталевий серцевини алюмінієвим сплавом під тиском. Внутрішній сталевий каркас має суцільнозварну конструкцію і чудово протистоїть агресивному теплоносію і підвищеного тиску системи опалення.

Чавунні радіатори CASTER виготовляється шляхом лиття під тиском з подальшою збіркою за допомогою ніпелів. Кожен зібраний радіатор проходить випробування тиском води 18 бар. Радіатори поставляються зібрані по 10 секцій.Яндекс.Метрика