Комплект Domestic Sol 550 Top призначений для взаємодії сонячної системи з ГВП та опаленням. У комплекті використовується накопичувальний бойлер оригінальної конструкції, об'ємом 550 літрів. У ньому встановлено два змійовики: внутрішній, в якому проходить циркуляція сантехнічної води, і зовнішній, де протікає теплоносій контуру геліоустановки сонячного колектора. У самому бойлері знаходиться теплоносій системи опалення - підготовлена вода. Дана схема дозволить ефективно використовувати сонячну енергію протягом усього року.

Влітку отримувати гарячу воду і підігрітий басейн, в міжсезоння додатково мати комфортну «теплу підлогу», а взимку, в ясні сонячні дні, підвищувати температуру холодної водопровідної води (у нижній частині змійовика бойлера) з 5-8 °С до 25-30 °С.

На самому бойлері присутній кріплення, де встановлюється гідравлічна група з елементами безпеки (запобіжний клапан, манометр, штуцер для підключення компенсуючого розширювального бака). Крім цього, в корпусі самої групи, відведено спеціальне місце для установки контролера сонячної системи. Дана конфігурація дозволяє отримати компактну систему, яка може бути встановлена в приміщення з малою площею.

 

Комплект складається з:

- Бойлер з емальованої сталі об'ємом 550 л, для роботи сонячної системи разом з системами ГВП та опалення. У бойлер вбудована подвійна насосна група і сонячний блок управління.

- 4 плоских колектора СР4XL з 2 алюмінієвими опорними рамами для вертикальної установки.

- Розширювальний бак 80 літрів.

- Комплект гідравлічних підключень колектора.

- Термостатичний змішувальний клапан (3/4'').

- 40 літрів попередньо змішаного теплоносія на основі гліколю.

- 10 кронштейнів для кріплення на черепичному даху.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 

Короткий опис моделі: Комбінований комплекс для ГВС та опалення

Додати коментар


Захисний код
ОновитиЯндекс.Метрика