Не можете вирішити проблему з вибором якісного котла, радіаторів чи колонки для своєї оселі?! Зверніться в Луцьку у магазин опалювальної техніки ''Дім тепла'' і проблема відпаде сама собою. В особі приватного підприємця Олександра Козлова Ви тут знайдете гідного і надійного партнера, завжди готового до взаємовигідної співпраці. Фахівці з десятирічним досвідом роботи запропонують Вам повний комплекс послуг: від продажу обраної техніки до її монтажу, гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування. Тобто будь-яке замовлення вони виконують «під ключ». Вам залишиться лише насолоджуватися від користування опалювальними приладами!

 

У цьому магазині широкий асортимент товарів: котли, бойлери, колонки, водонагрівачі, радіатори стальні, алюмінієві, біметалічні та чавунні, конвектори, комплектуючі деталі. Це - продукція торгових марок «Immergas», «Tiberis», «Italtherm», «Airfel», «Nobel», «Selena», «Delonghi», «DiCalore», «Atmor», «Indom», «Teplowest», яка виготовляється на підприємствах в Італії, Туреччині, Китаю, Україні та в інших країнах. Уся опалювальна техніка відповідає оптимальному співвідношенню ціна-якість, найвищим стандартам щодо зручності, економічності, надійності та безпеки.

 

Двоконтурний газовий котел «Star 24 3E» з бітермічним теплообмінником – один з найкомпактніших у своєму роді, відноситься до економ-класу. У ньому збільшено кількість ребер, що дозволяє більш ефективно використовувати тепло від спалювання газу. Це найкраще рішення для квартир, офісів, магазинів та дач.

 

Димохідна газова колонка «INDOM Arteco 11L» - ультрасучасна, компактна модель. Надійно працює при пониженому тиску води, дозволяє одночасно користуватися двома точками водозабору. Обладнана цифровим дисплеєм для більш точної корекції температури води.

 

Радіатори «Delonghi» (тип 11, 22 та 33) стальні радіатори, які рівномірно випромінюють тепло. Їх рекомендовано встановлювати на автономні системи опалення. Ці радіатори мають невелику теплову інерцію, а це, в свою чергу, дозволяє полегшити регулювання температури у приміщенні. Тип 11 монтується з однієї нагрівальної панелі, тип 22 - з двох, тип 33 - з трьох нагрівальних панелей.

 

Бойлер «INDOM» економить електроенергію. Ідеально підходить для кухні, душу, невеликої торгової точки. Цей бойлер захищений від корозії, має запобіжний клапан, високоякісний магнієвий анод. Крім того, він обладнаний безпечною системою з пристроєм захисного  відключення.

Водонагрівач «Klima hitze»

Скло-керамічне титанове покриття резервуара для води (BASF). Теплоізоляція з гомогенної що не містить хлорфторвуглеці і дуже щільною поліуретанової піни товщиною 22мм. Щільність ізоляції гарантує мінімальну тепло втрату нагрітої в бойлері води. Товщина сталі (виробництва Австрія) внутрішнього резервуара 1,8 мм.Надёжная електрична частина (Thermowatt Італія), відповідна європейським вимогам якості, електричний вимикач. Два сухих тена з нержавіючої сталі (Thermowatt Італія) запатентована технологія колби Klima DRY. Вбудований збільшений магнієвий анод (мінімальний термін служби анода 2 роки). Управління режимами роботи здійснюється за допомогою виносного терморегулятора з вбудованою термозахистом. Виносної термоіндикатор. Система подачі холодної води klima ECO (система подачі води - через велику кількість маленьких отворів на всі боки з напрямком вниз, дозволяє збільшити обсяг споживання гарячої води на 15% в порівнянні зі звичайною системою наповнення водонагрівача). Збірка бака проводиться на повністю автоматизованій лінії продуктивністю 2 шт. / Хв без участі людини в процесі зварювання. Робочий тиск 0,6MPa (випробний 1,6). Повна гарантія на всі частини водонагрівача 2 роки.

 Яндекс.Метрика