КОТЕЛ - ЦЕ СЕРЦЕ ОПАЛЮВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ. У НЬОМУ ВИРОБЛЯЄТЬСЯ ТЕПЛОВА ЕНЕРГІЯ, ЯКА ПЕРЕДАЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ ТЕПЛООБМІННИК. ЦЕ – НАЙБІЛЬШ СКЛАДНЕ ОБЛАДНАННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ, ТОМУ ПІД ЧАС КУПІВЛІ СЛІД ЗВЕРТАТИ ОСОБЛИВУ УВАГУ НА ЙОГО ХАРАКТЕРИСТИКИ. У МАГАЗИНІ «ДІМ ТЕПЛА - ОПАЛЮВАЛЬНА ТЕХНІКА» МОЖНА ПРИДБАТИ НАЙСУЧАСНІШІ ІТАЛІЙСЬКІ КОТЛИ (РІЗНИХ ТИПІВ І ПОТУЖНОСТЕЙ), ЯКІ ЗА СВОЇМИ ТЕХНІЧНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ ПЕРЕВЕРШУЮТЬ ВСІ ЄВРОПЕЙСЬКІ АНАЛОГИ ТА ВІДПОВІДАЮТЬ НАЙВИЩИМ СТАНДАРТАМ БЕЗПЕКИ, ЯКОСТІ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ. ЦЯ ПРОДУКЦІЯ ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ ПІД НАЙПОПУЛЯРНІШИМИ ТОРГОВИМИ МАРКАМИ.

  

 

«TIBERIS». У цього італійського бренда широкий модельний ряд: його представляють котли з бітермічним теплообмінником «Oberon» та котли з пластинчастим теплообмінником «Atlas». Новинка сезону - котли «Triton» з вбудованим бойлером з нержавіючої сталі об'ємом 60 літрів. Магнієвий анод, встановлений в бойлері, захищає його від корозії. Якщо Ви бажаєте використовувати велику кількість гарячої води та цінуєте комфорт, то цей котел саме для Вас. Його гідравлічна схема здатна забезпечити 15 літрів протоку гарячої води за хвилину.

 

«Immergas». Однойменна італійська компанія - лідер європейського ринку настінних газових котлів, які адаптовані до умов експлуатації в Україні.

Широкий асортиментний ряд включає у себе моделі «Eolo Major kW» (котли з закритою камерою згоряння та примусовою тягою), «Nike Major kW» (котли з відкритою камерою згоряння і природною тягою), «NIKE Miniі EOLO Mini» (двоконтурні котли з природною і з примусовою тягою) тощо. Основні характеристики: безперервна електронна модуляція потужності пальника в режимах опалення і гарячого водопостачання, електронна система самодіагностики, дистанційне управління тощо.

 

«Italtherm». Це - нове ім'я на ринку, але з досвідом та традиціями італійського виробництва опалювальної техніки. Фірма виробляє дві серії навісних, двоконтурних газових котлів: «ITALTHERM CITY BASIC» (з бітермічним теплообмінником), «ITALTHERM CITY PLUS» (з двома теплообмінником). Котли мають велику кількість латунних деталей в гідравлічній групі (із пластику виготовляється лише мушля циркуляційного насоса і корпус датчика протоку води). Такі котли ідеально підходять для квартир, невеликих заміських будинків або котеджів.

 

«BIASI». Цей італійський виробник презентує вдосконалені навісні котли «RinNOVA» та «Inovia». Нові розробки мають не лише оригінальний дизайн - вони втілюються у вигляді інноваційних технічних рішень. Панель керування з рідкокристалічним дисплеєм та функціональними кнопками дозволяє налаштовувати основні параметри котла, регулювати температуру опалення та гарячої води. Завдяки використанню функції «Комфорт» споживачі мають можливість забезпечити «швидкий старт» гарячої води за рахунок попереднього нагріву води у вторинному теплообміннику.

 

«FERROLI». Під цією торговою маркою виготовляється опалювальна техніка з низькими енергетичними витратами. Вона, наприклад, обладнується реле, за допомогою якого можна регулювати потужність котла в залежності від погодних умов. Крім того, в котли встановлюються вентиляторні пальники - у разі виключення вони блокують доступ холодного повітря в камеру, а, отже, зберігають систему від швидкого охолодження. До речі, подібні пальники забезпечують повне згоряння газу. Це також збільшує економічність роботи опалювальної техніки. Недавно у продажі з'явилися нові настінні газові котли «FerroliDominaN» та «Diva», які за рахунок застосування технічних рішень на порядок надійніші від попередніх моделей.

  

Директор магазину опалювальної техніки "Дім тепла" Олександр Козлов: «Наша місія – пропонувати клієнтам обладнання, яке відповідає найвищим стандартам безпеки, якості та ефективності. З його допомогою у кожній оселі створюємо атмосферу комфорту та домашнього затишку».Яндекс.Метрика