ЧАС ДЕШЕВИХ ЕНЕРГОНОСІЇ МИНУВ. ТЕПЕР УСІ ЦІКАВЛЯТЬСЯ, ЯК ОБІГРІТИ ЖИТЛО З МІНІМАЛЬНИМИ ВИТРАТАМИ. ДЛЯ ВАС, ШАНОВНІ ЧИТАЧІ, ФАХІВЦІ МАГАЗИНУ ОПАЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ "ДІМ ТЕПЛА" ПРОПОНУЮТЬ ДЕКІЛЬКА ВАРІАНТІВ ОПАЛЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ І ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ З ТИМ, ЩОБ ВИ САМІ МОГЛИ РОЗІБРАТИСЯ У ЦЬОМУ ПИТАННІ.

 

Варіант 1. Централізоване опалення та водопостачання.

Переваги: низькі витрати на підтримання роботи системи опалення, гаряче водопостачання відрізняється високою продуктивністю.

Недоліки: надмірно висока вартість послуг і низька їх якість, залежність від графіка роботи теплогенеруючої компанії, перерви у гарячому водопостачанні.

 

Варіант 2. Електрокотел і електробойлер.

Ми Вибираємо опалення на базі електрокотла через те, що за принципом роботи він нічим не відрізняється від індивідуальної системи опалення на базі газового котла і дозволяє досягти високого рівня комфорту. Водопостачання за допомогою електричного бойлера має свої нюанси: запасу гарячої води вистачає на дуже короткий час. Нагріти воду до потрібної температури можна лише за кілька годин.

Переваги: річні витрати на опалення нижчі у порівнянні з централізованим опаленням, незалежність від графіка роботи теплогенеруючої компанії, постійне гаряче водопостачання, високий рівень комфорту.

Недоліки: високі капітальні витрати, організація обслуговування обладнання, монтаж електричних кабелів великого січення від розподільчого щита.

 

Варіант З. Обігрів приміщень електричними конверторами/масляними радіаторами. Гаряче водопостачання з допомогою електричного бойлера.

Цей варіант щодо витрат на опалення і гаряче водопостачання ідентичний попередньому, проте монтаж стаціонарних електронагрівачів обходиться набагато дешевше.

Переваги: річні витрати на опалення нижчі у порівнянні з централізованим опаленням, простий монтаж, незалежність від графіка роботи теплогенеруючої компанії, постійне гаряче водопостачання, високий рівень комфорту, відсутність теплоносія.

Недоліки: високі капітальні витрати (при використанні масляних радіаторів), монтаж електричних кабелів великого січення від розподільчого щита.

Варіант 4. Індивідуальна система опалення і гаряче водопостачання на базі настінного двоконтурного газового котла.

Переваги: найнижчі річні витрати на опалення та гаряче водопостачання, найвищий рівень комфорту, можливість застосування автоматичного регулювання опалення, постійне гаряче водопостачання з високою продуктивністю, незалежність від графіка роботи теплогенеруючої компанії.

Недоліки: немалі капітальні вкладення, але вони разові, тоді як експлуатаційні витрати, які приносять економічну вигоду, - довгострокові.

 

ВИСНОВКИ. ОПАЛЕННЯ І ГАРЯЧЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДВОКОНТУРНОГО ГАЗОВОГО КОТЛА ПЕРЕБУВАЄ ПОЗА КОНКУРЕНЦІЄЮ У ПОРІВНЯННІ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ЧИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНИХ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ. ВЕЛИКІ КАПІТАЛЬНІ ВИТРАТИ ОКУПАЮТЬСЯ ВПРОДОВЖ 3-4 ОПАЛЮВАЛЬНИХ СЕЗОНІВ. ПРИ ЦЬОМУ КОРИСТУВАЧ МАЄ МОЖЛИВІСТЬ ВИБИРАТИ НАЙБІЛЬШ ПІДХОДЯЩИЙ ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ У ПРИМІЩЕННІ ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕРМОСТАТА І ВІДПОВІДНО ЕКОНОМИТИ ПАЛИВО.

 

ФАХІВЦІ МАГАЗИНУ ОПАЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ "ДІМ ТЕПЛА" ЗАПРОПОНУЮТЬ ВАМ  ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ: ВІД ПРОДАЖУ ОБРАНОЇ ТЕХНІКИ ДО ЇЇ МОНТАЖУ ГАРАНТІЙНОГО ТА ПІСЛЯГАРАНТІЙНОГО СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ.Яндекс.Метрика