1. Проектування системи опалення.

Раджу скористатися послугами фахівців, які мають ліцензію на цей вид діяльності. Дуже важливо, щоб опалювальна система була спланована максимально ефективно з урахуванням джерел теплопостачання й енергозберігаючих факторів (першочергового значення набуває робота з утеплення будинку).

 

2. Купівля обладнання.

Найперше рекомендую не тільки порівняти ціну обладнання у різних торгових точках, а й перевірити, чи офіційно його завезли у країну (у разі купівлі «сірого» товару Ви не зможете поставити його на гарантію); Дізнатися, «сірий» товар чи ні, можна таким чином: зателефонуйте у технічну службу, яка обслуговує це обладнання, і назвіть його заводський номер (реквізити обслуговуючої організації вказуються в гарантійній документації). І найголовніше: при купівлі товару важливо отримати усі необхідні документи: технічний паспорт, інструкцію з експлуатації, сервісну книжку та гарантійний талон, товарний чи касовий чек.

 

3. Монтаж системи опалення.

Вибираючи монтажну організацію, перевірте, чи вона має ліцензію на цей вид діяльності, атакож з'ясуйте, чи фахівці проводять монтаж того виду обладнання, яке Ви придбали.

 

4. Постановка обладнання на облік у газовій службі.

За місцем проживання необхідно уточнити вимоги газового господарства щодо постановки на облік котельного обладнання.

 

5. Введення обладнання в експлуатацію (перший пуск).

Пусконалагоджувальні роботи є ключовим етапом введення змонтованого обладнання у безпечну експлуатацію. Вони включають в себе перевірку, налаштування і випробовування обладнання з метою забезпечення усіх параметрів і режимів, передбачених заводом виробником.

 

6. Постановка обладнання на гарантійне обслуговування.

Цю функцію виконує офіційний сервісний центр. Перелік підстав для відмови у наданні послуг з гарантійного обслуговування: відсутність гарантійного талона чи необхідної інформації про продаж і монтаж обладнання; відсутність проекту системи опалення; відсутність акта газової служби щодо постановки обладнання на облік; порушення при монтажі опалювальної системи.

 

7. Технічне обслуговування.

Так звані регламентні роботи повинні проводитися щороку. Найкращий варіант вирішення цієї проблеми - укладення угоди на технічне обслуговування обладнання з організацією, яка має відповідні дозвільні документи.

 

 

ВАЖКО НАВІТЬ УЯВИТИ, СКІЛЬКИ ДОВЕДЕТЬСЯ ВИТРАТИ ЧАСУ Й СИЛ, ЩОБ ВИРІШИТИ УСІ ЦІ ПИТАННЯ. ПРОТЕ МОЖНА ПІТИ РАЦІОНАЛЬНІШИМ ШЛЯХОМ - ЗВЕРНУТИСЯ У МАГАЗИН ОПАЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ "ДІМ ТЕПЛА". ТУТ ЗАПРОПОНУЮТЬ ВАМ ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ: ВІД ПРОДАЖУ ОБРАНОЇ ТЕХНІКИ, ЇЇ МОНТАЖУ ГАРАНТІЙНОГО ТА ПІСЛЯГАРАНТІЙНОГО СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ, А ТАКОЖ НАДАДУТЬ ПОВНИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПОСТАНОВКИ ОБЛАДНАННЯ НА ОБЛІК У ГАЗОВІЙ СЛУЖБІ ТОЩО. ТОБТО БУДЬ-ЯКЕ ЗАМОВЛЕННЯ ТУТ ВИКОНУЮТЬ «ПІД КЛЮЧ». ВАМ ЗАЛИШИТЬСЯ ЛИШЕ НАСОЛОДЖУВАТИСЯ ВІД КОРИСТУВАННЯ ОПАЛЮВАЛЬНИМИ ПРИЛАДАМИ!Яндекс.Метрика