AUDAX є моноблочним однофазним тепловим насосом типу «повітря-вода». Основне призначення цього ТН - побудова гібридних систем опалення з використанням декількох джерел тепла. Конденсатор таких теплових насосів, як і у випадку з грунтовими ТН, являє собою пластинчастий теплообмінник, в якому відбувається нагрів теплоносія. Нагрітий теплоносій можна направляти в систему опалення або накопичувальну ємність.

Найчастіше такі теплові насоси мають і режим охолодження, що дозволяє отримати комплексну систему мікроклімату і в підсумку заощадити на капітальних затратах. Номінальна теплова потужність складає 10 кВт. Габаритні розміри моноблоків дозволяють розмістити їх на невеликому майданчику біля будинку або змонтувати на даху (стіні). Багато в чому монтаж теплових насосів AUDAX схожий з установкою зовнішнього блоку спліт-системи. В якості основи під ТН бажано використовувати вібростійкі конструкції, наприклад бетон або кам'яну кладку.

Гідравлічна частина теплового насоса містить в собі компоненти, ідентичні гідравліці одноконтурного котла. Завдяки цьому інтегрування AUDAX в існуючу або проектовану систему мало чим відрізняється від установки котла. Насос забезпечує циркуляцію теплоносія через систему опалення/охолодження. Розширювальний бак компенсує зміни питомої обсягу теплоносія при його нагріванні чи охолодженні. Діфреле - контролює наявність достатнього протоку теплоносія через теплообмінник, а також забезпечує захист циркуляційного насоса від «сухого ходу». Температури на подачі і повернення теплоносія контролюються датчиками.

У теплових насосах AUDAX використовується інверторний компресор постійного струму DC Inverter виробництва SANYO, він відрізняється гарною ефективністю роботи і низькими рівнями шуму.

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 

Короткий опис моделі: Тепловий насос "повітря-вода"
Потужність, кВт 10
Розміри, мм 1382 х 401 х 1160
Вага, кг 152

Додати коментар


Захисний код
ОновитиЯндекс.Метрика